Chatová osada U Lesa

Reference spokojených hostů


lada ( 6.08.2013 - 09:49 )
Chtěli bychom udělit velkou pochvalu tomuto kempu.Je velice dobře vybaven a hlavně je po celý den udržován v naprosté čistotě včetně soc.zařízení které čistotou zářilo.Pochvala paní,která se o to starala.Jediné - je,že v areálu není občerstvení nebo malý obchůdek kde by se dalo nakoupit a cesta na pláž.Ale i to se dá.Námi byl ten kopec zdoláván 2 x denně i s kočárkem.Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou.Můžeme všem doporučit.Rádi se sem určitě vrátíme.
Peter Vertal (29.08.2011 - 17:15 )
hodnoceni-zarizeni
Prijemne a ciste
Pavel Fiala (16.08.2011 - 20:03 )
hodnoceni-zarizeni
Značení příjezdu do osady vynikající, jednání ohledně ubytování a vysvětlení všeho ostatního, co se týče pobytu vynikající, chatka a vybavenost se shodovala s nabídkou při objednání, soc. zařízení, dětské hřiště a samotná osada vynikající, tímto bych chtěl poděkovat paní, která se starala o úklid, protože s jejím přístupem / v tom nejlepším slova smyslu/ se člověk jen tak nesetká, snad jediné ale opravdu malinkaté minus bych hodnotil to, že nebyla možnost zakoupení čerstvého pečiva přímo v osadě, ale nevím, zda by toto zase neovlivnilo cenu ubytování, která byla ve srovnání s ostatními kempy na jižní moravě více než příznivá, takže celkový dojem můj, moji manželky a dvou malých dětí je více než pozitivní a pokud u nás vše půjde jako dříve, chtěl bych se i s rodinou do tohoto zařízení podívat i příští rok
Lenka Čermáková (25.07.2011 - 08:15 )
hodnoceni-zarizeni
pěkné chatky
žlůva (15.08.2010 - 16:16 )
hodnoceni-zarizeni
V tomto kempu jsme byli moc spokojeni,mohu všem doporučit.
Elhana (26.07.2010 - 13:54 )
spokojenost
Perfektní chatková osada, chatky jsou hezké, posezení za parného dne pod stromy na terasce bylo perfektní. Soc.zařízení vždy čisté,voňavé :-). Kemp je ideální pro rodiny s dětma, je tam pro ně hřiště, komplet oplocené takové rodinné. Jediný problém by byl asi v případě špatného počasí, tím, že je to skoro v lese, bylo tam opravdu chladno. Naštěstí nám to vyšlo jen na jeden den. Jo a ten kopec na pláž :-))) s kočárkem šílená rozcvička to při návratu z pláže vylézt. Ale jinak opravdu super kemp, kde se určitě vrátíme.
Elhana (14.07.2010 - 08:36 )
hodnoceni-zarizeni
Moc hezké ubytování v chatkách,hygiena a čistota na jedničku, soc.zařízení vždy čisté, ochotný personál. Na pláž to není daleko,osada je v lese, takže v horkých dnech příjemný chládek.Nakupovat se dá v samoobsluze pod kempem. Takže dostupnost všeho byla dobrá. Byla jsem tam spokojená.
Jaroslava Daňková ( 3.07.2010 - 20:43 )
hodnoceni-zarizeni
Byla jsem se synovou rodinou na apartmánové chatě,Jméno syna je, Libor Bárek,dnes jsme se vrátili a určitě tento kemp navštívíme za rok zas.Moc se nám tam líbilo,všechno bylo jak má být,nechtělo se nám vůbec domů.
( 7.06.2010 - 14:01 )
hodnoceni-zarizeni
Super kemp, ciste chatky aj socialne zariadenia, dobra cena, trosku bokom od priehrady a hlavneho kempu takze bokom od hlucnych partii ale napriek tomu plaz je asi 3 minuty peso, rovnako restauracie a potraviny su od 2 do 5 minut peso.
Gabča 1 (21.07.2008 - 13:13 )
Super dovolená
19/7 jsme se vrátili z tohoto kempu.Bylo to tam super.Chatky velice čisté,útulné.Je to ideální kemp pro rodiny s malými dětmi,jelikož tam je klid a moc hezké dětské hřiště.Majitelé jsou velice milí a ochotní.Okolí je ideální na výlety.Prožili jsme tam nádherný týden,na který budeme dlouho vzpomínat.Rodina Hamplova od Dvora Královénad Labem
      1      
© 2020 FTonline s.r.o.
Hledáte kemp, penzion nebo hotel?